Mateřská škola II
Červená Voda

Vítejte

Předkládáme zde základní informace o vzdělávacím programu MŠ II Červená Voda Oslovujeme tak zejména rodiče, kteří teprve do mateřské školy míří ale též veřejnost, kterou dění v naší MŠ zajímá.
Rádi vám zodpovíme dotazy a přivítáme osobně, rozhodnete-li se nás navštívit.

Čile korespondujeme emailem: ms.cervenavoda@cvvoda.cz

Vážení rodiče,
zájmem všech zaměstnankyň naší mateřské školy je, aby se vaše děti u nás cítily bezpečně, den prožily radostně a dobře prospívaly. Aby získaly nové dovednosti, rozšířily si schopnosti a učily se kamarádství a vzájemné pomoci.

Věříme, že zejména ve spolupráci s Vámi se nám vše podaří. Budete-li mít nějaké nejasnosti, obraťte se s dotazem, připomínkou, návrhem na vedoucí mateřské školy.

Dotazy ochotně zodpoví i další učitelky a na svém úseku též provozní zaměstnankyně.

Zápis dítěte

Adaptační program

Aby adaptace dětí v novém kolektivu a prostředí proběhla bez problémů, nabízíme rodičům, aby každý čtvrtek odpoledne od 14.30 hodin navštívili s dětmi školku, prohlédli si zařízení, seznámili se s programem i s učitelkami. Rodiče, kteří o to požádají,/postačí emailem/ jsou přizváni na akce rodičů a jsou informováni o programu MŠ pravidelně i když ještě MŠ nenavštěvují.

V počátku docházky mohou rodiče své dítě doprovázet a pobývat s ním i ve školce zpravidla ve zkracujících se denních intervalech až 14 dnů /po dohodě/.

Po dvou týdnech si většinou zralé dítě na docházku do předškolního zařízení dobře zvykne a překonává i ranní loučení.

Co děti ve školce potřebují?

Preventivní opatření zdravého kolektivu dětí